czwartek, 17 grudnia 2015

Walizka

Tak, AA zdaje sobie sprawę, że to opowiadanie zostało zakończone i dręczy Was tylko swoją obecnością w blogosferze, ale kiedyś została poproszona o zamieszczanie informacji odnośnie opowiadań krótszych, które też czasami pisze - na szczęście lub na nieszczęście.
Tak więc oto i ono - najnowszy twór, który powinna zaliczyć do twórczości wydumanej codzienną rutyną wchodzenia po schodach - tak, wtedy do głowy przychodzą pomysły zdecydowanie dziwne, a czy zasługujące na uwagę? - Tego nie wiem.

Link do zakładki z opowiadaniem:

Tytuł roboczy: Walizka 

Z góry przepraszam za to, co znajduje się w tekście, ale tak wyszło i tak będzie, więc jeśli ktoś czuje lub poczuje się urażony, przepraszam.

Dziękuję!

Autor Anonimowy

6 komentarzy:

 1. Boże, Dziękuję, to niesamowicie miłe, że polecasz moją ocenialnię, w życiu bym się nie spodziewała! ale szok! Mam nadzieję, że niedługo dodasz tutaj jakąś miniaturkę, bo z chęcią bym się zapoznałą. Zapraszam Cię na dzisiaj dodaną nowość do mnie na zapiski-condawiramurs

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh, cieszę się, że mogę Ci pomóc w jakikolwiek sposób, chociaż tyle zrobię ;)
   Nowy rozdział przeczytam z przyjemnością, jak tylko ogarnę się z nauką ;)

   Usuń
 2. Piszę,aby poinformować, że zmieniłam adres bloga na niezaleznosc-hp.blogspot.com Zapraszam także na świeżo dodaną czternastkę:)
  Masz zamiar coś publikowac tutaj?:p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację, niebawem się pojawię! ;)

   Usuń